Keresés

Részletes keresés

nhw Creative Commons License 2003-08-07 11:44:07 76
Nem akartam telerakni a fórumot apróhirdetéssel... Főleg hogy ajándékba kérek vmit, de hát ha nincs ajándékba akkor meg fizetek érte.
A hozzászólás:
Nibiru Creative Commons License 2003-08-06 12:04:01 75
Ezt szerintem az akvárium rovatba is beírhatod.
Előzmény:
nhw Creative Commons License 2003-08-06 10:50:55 74
75 literes több éve működő akváriumomba keresnék guppikat ajándékba.

1 drb. 15 centis algafaló, két 10 centis cápamárna, 1 zebradánió, 1 fekete-neon és egy meghatározhatatlan apró halacska mellé.

Szegény apróhalak maradékok (ugye elmentünk nyaralni, és a kisöcsém jól megetette őket... Doboznyi vörösszúnyoglárva még a szűrőnek is sok volt...), és nem szeretném ha egyedül éreznék magukat, így meg a szó szoros értelmében pang az akvárium.

Ha valakinek születtek guppijai, és már eléggé nagyok, szívesen bevállalom őket Bp-en.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!