|
|
|
|
 |
nhw
2003-08-07 11:44:07
|
76
|
| Nem akartam telerakni a fórumot apróhirdetéssel... Főleg hogy ajándékba kérek vmit, de hát ha nincs ajándékba akkor meg fizetek érte. |
|
A hozzászólás:
 |
Nibiru
2003-08-06 12:04:01
|
75
|
| Ezt szerintem az akvárium rovatba is beírhatod. |
|
Előzmény:
 |
nhw
2003-08-06 10:50:55
|
74
|
75 literes több éve működő akváriumomba keresnék guppikat ajándékba.
1 drb. 15 centis algafaló, két 10 centis cápamárna, 1 zebradánió, 1 fekete-neon és egy meghatározhatatlan apró halacska mellé.
Szegény apróhalak maradékok (ugye elmentünk nyaralni, és a kisöcsém jól megetette őket... Doboznyi vörösszúnyoglárva még a szűrőnek is sok volt...), és nem szeretném ha egyedül éreznék magukat, így meg a szó szoros értelmében pang az akvárium.
Ha valakinek születtek guppijai, és már eléggé nagyok, szívesen bevállalom őket Bp-en. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|