Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csabi7777777 Creative Commons License 2003-08-06 11:28:47 75
rgb99!
Ezt így nem lehet általánosságban elmondani, minden gyártónak vannak jobban illetve rosszabbul sikeredett darabjai, de azonos típusok között is vannak szérián belüli szórásások, a Tamronnak pl. a 24-135SP-je nagyon jó ebben a kategóriában vagy ár/érték viszonylatban a 70-300LD-je is messze a legjobb.
Előzmény:
rgb99 Creative Commons License 2003-08-02 08:57:27 74
lajoska88:
Pár éve összehasonlítottunk néhány kb. azonos paraméterű Tamron-t és Tokinát.
A Tokina sem egy csúcsmárka, de a Tamronnál messze jobban rajzolt.
(Tudom, hogy ezzel az információval nem sokra mész, és lehetnek kivételek is.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!