|
|
|
|
 |
hurkazsírosnápolyi
2003-08-16 20:26:47
|
78
|
Nekem van egy "kevés".
Albínó, fekete, szivárványos, 6-7 farok típus.
Amennyit akarsz, korra, méretre, nemre való szabályozás nélkül.
Ide írj egy választ: kincskergeto@freemail.hu |
|
 |
Nibiru
2003-08-06 12:04:01
|
75
|
| Ezt szerintem az akvárium rovatba is beírhatod. |
|
A hozzászólás:
 |
nhw
2003-08-06 10:50:55
|
74
|
75 literes több éve működő akváriumomba keresnék guppikat ajándékba.
1 drb. 15 centis algafaló, két 10 centis cápamárna, 1 zebradánió, 1 fekete-neon és egy meghatározhatatlan apró halacska mellé.
Szegény apróhalak maradékok (ugye elmentünk nyaralni, és a kisöcsém jól megetette őket... Doboznyi vörösszúnyoglárva még a szűrőnek is sok volt...), és nem szeretném ha egyedül éreznék magukat, így meg a szó szoros értelmében pang az akvárium.
Ha valakinek születtek guppijai, és már eléggé nagyok, szívesen bevállalom őket Bp-en. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|