|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-08-04 16:56:10
|
223
|
:-))
Kanadai zászlós reklámtábla stimmel.... |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-08-04 16:31:10
|
222
|
A nevebol mar lehet(ne) kovetkeztetni.
kanadai fahaz konnyuszerkezetes technologiaval.
Utolag en is milyen okos vagyok, nem ?!?
BTW egy kanadai zaszlos hirdetest lattam, lehet hogy ez is az. A hirdetes egy konnyuszerkezetes haz keritesen van kirakva a Garancsligeti reszen, ahogy megy az ember felefele, akkor a bal oldalban...
|
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-08-04 16:12:16
|
221
|
| Ha ez ugyanaz, mint amelyik a Magdolnavölgyben épített már egy csomó házat, akkor ez könnyűszerkezetes..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|