|
|
|
|
 |
András111
2003-08-04 22:45:21
|
224
|
Építenek ők téglából is, de a honlapjukon részletesen le van írva, hogy mi van ebben az árban...hát hogy is mondjam... mindenből a legalapabb...amit leírnak, az bele is fér, de pl. a ház körüli járda már feláras, bejárati ajtó max. 120.000 Ft-ért választható...
Szóval korrektül leírják mi van benne, de nem álmaim anyagai...:))
Asszem nem erőltetem tovább a generálkivitelezőket, marad a munkafázisokra a külön-külön csapat, köszönhetően a Ti listáitoknak is...:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-08-04 14:55:42
|
220
|
ja, plusz anyagkoltseg :))
Tul szepnek hangzik, lehet, hogy csak az o listas anyagjaikbol valaszthatsz.
Hallottam mar olyanrol, hogy eled raknak egy rovid listat pl burkololapbol, ha nem tetszik egy sem, igy jartal.... |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-08-04 13:23:15
|
219
|
Köszi szépen!
Újabb csabai kivitelező céget találtam: Toronto House. Valaki hallott már bármit is róluk? Az oldaluk szerint 100-110+ÁFA/m2 körül építenek, ami nem hangzik rosszul... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|