|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-08-04 16:12:16
|
221
|
| Ha ez ugyanaz, mint amelyik a Magdolnavölgyben épített már egy csomó házat, akkor ez könnyűszerkezetes..... |
|
 |
Uplink
2003-08-04 14:55:42
|
220
|
ja, plusz anyagkoltseg :))
Tul szepnek hangzik, lehet, hogy csak az o listas anyagjaikbol valaszthatsz.
Hallottam mar olyanrol, hogy eled raknak egy rovid listat pl burkololapbol, ha nem tetszik egy sem, igy jartal.... |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-08-04 13:23:15
|
219
|
Köszi szépen!
Újabb csabai kivitelező céget találtam: Toronto House. Valaki hallott már bármit is róluk? Az oldaluk szerint 100-110+ÁFA/m2 körül építenek, ami nem hangzik rosszul... |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-08-04 13:18:49
|
218
|
Sziasztok,
Elkeszult a mesterek listaja, Padlizsannak es Andrasnak mail elkuldve.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|