Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-08-04 13:23:15 219
Köszi szépen!

Újabb csabai kivitelező céget találtam: Toronto House. Valaki hallott már bármit is róluk? Az oldaluk szerint 100-110+ÁFA/m2 körül építenek, ami nem hangzik rosszul...

A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-08-04 13:18:49 218
Sziasztok,

Elkeszult a mesterek listaja, Padlizsannak es Andrasnak mail elkuldve.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!