Keresés

Részletes keresés

Dr. Óbégat Bajleszebből Creative Commons License 2003-08-03 20:56:10 5
Szerintem az ébredő magyarok nagyon aktívak lesznek ebben a topicban. Abból ki fog rajzolódni egy ébredés térkép. Pl. keleten biztos fog látszódni egy markáns vonal (keleti arcvonal), meg ilyenek.
A hozzászólás:
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2003-08-03 20:33:25 3
Haza kellett érnem időben.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003-08-03 20:29:02 2
Köszönöm. Miért keltél ilyen korán?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!