|
|
|
|
 |
vi627
2003-08-02 16:12:29
|
28
|
| Kis pénz, kis foci :)) |
|
A hozzászólás:
 |
cucu
2003-08-02 15:59:40
|
27
|
Sajnos így igaz. A megelőzéshez mindig több hozzáértés szükségeltetik, mint a ténymegállapításhoz. A tény az tény, az meg, hogy ha "így viselkedik valaki az rendszerint balesethez vezet", ismérvet manapság nem gyakorolják. Pedig ebben van a művészet, a rendőri szakma legjava. De nem. Így aztán maradunk a béka segge alatt mindannyian.
cucu |
|
Előzmény:
 |
vi627
2003-08-02 15:49:44
|
26
|
| De amíg nincs baleset, nem foglalkoznak vele :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|