|
|
|
|
 |
cucu
2003-08-02 15:59:40
|
27
|
Sajnos így igaz. A megelőzéshez mindig több hozzáértés szükségeltetik, mint a ténymegállapításhoz. A tény az tény, az meg, hogy ha "így viselkedik valaki az rendszerint balesethez vezet", ismérvet manapság nem gyakorolják. Pedig ebben van a művészet, a rendőri szakma legjava. De nem. Így aztán maradunk a béka segge alatt mindannyian.
cucu |
|
A hozzászólás:
 |
vi627
2003-08-02 15:49:44
|
26
|
| De amíg nincs baleset, nem foglalkoznak vele :( |
|
Előzmény:
 |
Csokis
2003-08-02 12:21:28
|
25
|
| Nem ilyenre, éppen ezt mondom. A relatív azt jelenti, hogy a forgalom üteméhez képest vagy túl gyors. Nem kell, hogy elérd pl. a Szentendrei úton a megengedett 70 km/órát, ha a sor úgyis csak klépésben megy. Ha furakszol, váltogatos a sávokat, bevágsz a másik elé és hirtelen fékezésre kényszeríted, az már veszély okozás. Ugyanígy éjszaka, esőben, ködben nyomni 120-130-cal az M1-esen megint veszélyes. Erre a rendőr kiszedhet "ránézésre" is, és feljelenthet. És még igaza is lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|