Keresés

Részletes keresés

cucu Creative Commons License 2003-08-02 15:59:40 27
Sajnos így igaz. A megelőzéshez mindig több hozzáértés szükségeltetik, mint a ténymegállapításhoz. A tény az tény, az meg, hogy ha "így viselkedik valaki az rendszerint balesethez vezet", ismérvet manapság nem gyakorolják. Pedig ebben van a művészet, a rendőri szakma legjava. De nem. Így aztán maradunk a béka segge alatt mindannyian.
cucu
A hozzászólás:
vi627 Creative Commons License 2003-08-02 15:49:44 26
De amíg nincs baleset, nem foglalkoznak vele :(
Előzmény:
Csokis Creative Commons License 2003-08-02 12:21:28 25
Nem ilyenre, éppen ezt mondom. A relatív azt jelenti, hogy a forgalom üteméhez képest vagy túl gyors. Nem kell, hogy elérd pl. a Szentendrei úton a megengedett 70 km/órát, ha a sor úgyis csak klépésben megy. Ha furakszol, váltogatos a sávokat, bevágsz a másik elé és hirtelen fékezésre kényszeríted, az már veszély okozás. Ugyanígy éjszaka, esőben, ködben nyomni 120-130-cal az M1-esen megint veszélyes. Erre a rendőr kiszedhet "ránézésre" is, és feljelenthet. És még igaza is lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!