|
|
|
|
 |
Uplink
2003-08-01 15:43:10
|
216
|
Nalunk fel sem merult a fa ablak, nem az ar, hanem az anyag miatt.
En ellegge negativan allok hozza a fa ablakokhoz. Szuleimnel az van, igaz mar kozel 20 eve, ugyhogy a minoseg kozel sem kozeliti meg a mostaniakat, de nekem ez eleg rossz tapasztalat volt.
Plusz festegetni kell a fat, vetemedhet, stb.
A masik dolog az az, hogy nekunk nagy es az emeleten igen erdekes formaju ablakaink vannak, amit mar csak statikailag is jobb muanyag+belso merevitesu ablakkal elkesziteni.
Meg egy indok a muanyag ablak mellett, fa ablakba nem lattam, hogy tettek volna alosztot, csak muanyagba, anelkul pedig egy nagyobb ablak mar igen furan nez ki. |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-08-01 15:31:04
|
214
|
A webes árlistájukon például, de szerintem a Construmán ugyanez volt kinn...
Mondjuk nekem eleve a műanyag ablak tetszett jobban, a feleségem szeretett volna fát, de az árakat látva ő is igen hamar letett róla...
Talán annyi az extra, hogy a műanyagot elvileg nem kell karbantartani, míg a fát 5-10 évente kezelned kell... legalábbis a külsejét... |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-08-01 15:20:05
|
212
|
Hol lattad?
Van esetleg vmi extra a muanyag ablakban?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|