Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-08-01 15:32:12 215
Köszönöm szépen, ha nagy leszek meghálálom...:))
A hozzászólás:
télálló Creative Commons License 2003-08-01 15:27:09 213
Elküldtem a listát azzal a néhány névvel, akit ajánlani tudnék.

Az ajtókkal, ablakokkal egyébként a történteket hallva kifejezetten szerencsésnek érzem magam. Mi Nagy Géza nagymányoki asztalostól rendeltük a fa ablakainkat (korrekt asztalosüzem, nem garázsban barácsolas). Emlékezetem szerint a bukó-nyíló ablakok ára festve kb. a Hofstadter műanyagéval egyezett meg.
Nagymányok persze nincs közel, de ezek szerint némi szerencsével lehet a műanyagéval megegyező áron is jó faablakot szerezi.
Három éve vannak bent, jól zárnak, nem vetemednek.

Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-08-01 15:09:38 211
Amit kinéztünk, 3D-s, k=1.1-es műanyag ablak, pl. 120*150-es netto 41e Ft, ugyanekkora fából netto 88e. Vagy csak én néztem félre valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!