|
|
|
|
 |
András111
2003-08-01 15:32:12
|
215
|
Köszönöm szépen, ha nagy leszek meghálálom...:))
|
|
A hozzászólás:
 |
télálló
2003-08-01 15:27:09
|
213
|
Elküldtem a listát azzal a néhány névvel, akit ajánlani tudnék.
Az ajtókkal, ablakokkal egyébként a történteket hallva kifejezetten szerencsésnek érzem magam. Mi Nagy Géza nagymányoki asztalostól rendeltük a fa ablakainkat (korrekt asztalosüzem, nem garázsban barácsolas). Emlékezetem szerint a bukó-nyíló ablakok ára festve kb. a Hofstadter műanyagéval egyezett meg.
Nagymányok persze nincs közel, de ezek szerint némi szerencsével lehet a műanyagéval megegyező áron is jó faablakot szerezi.
Három éve vannak bent, jól zárnak, nem vetemednek. |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-08-01 15:09:38
|
211
|
| Amit kinéztünk, 3D-s, k=1.1-es műanyag ablak, pl. 120*150-es netto 41e Ft, ugyanekkora fából netto 88e. Vagy csak én néztem félre valamit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|