|
|
|
|
 |
András111
2003-08-01 15:31:04
|
214
|
A webes árlistájukon például, de szerintem a Construmán ugyanez volt kinn...
Mondjuk nekem eleve a műanyag ablak tetszett jobban, a feleségem szeretett volna fát, de az árakat látva ő is igen hamar letett róla...
Talán annyi az extra, hogy a műanyagot elvileg nem kell karbantartani, míg a fát 5-10 évente kezelned kell... legalábbis a külsejét... |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-08-01 15:20:05
|
212
|
Hol lattad?
Van esetleg vmi extra a muanyag ablakban?
|
|
Előzmény:
 |
András111
2003-08-01 15:09:38
|
211
|
| Amit kinéztünk, 3D-s, k=1.1-es műanyag ablak, pl. 120*150-es netto 41e Ft, ugyanekkora fából netto 88e. Vagy csak én néztem félre valamit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|