Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-08-01 15:09:38 211
Amit kinéztünk, 3D-s, k=1.1-es műanyag ablak, pl. 120*150-es netto 41e Ft, ugyanekkora fából netto 88e. Vagy csak én néztem félre valamit?
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-08-01 15:03:53 208
az fugg a muanyag ablaktol is...
A mienknel nincsen meg a kettes szorzo.
Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-08-01 14:41:03 206
Igen a faablak... csak az a több mint kettes szorzó ne lenne a műanyaghoz képest...:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!