Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-08-01 15:03:53 208
az fugg a muanyag ablaktol is...
A mienknel nincsen meg a kettes szorzo.
A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-08-01 14:41:03 206
Igen a faablak... csak az a több mint kettes szorzó ne lenne a műanyaghoz képest...:)))
Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-08-01 14:24:42 205
A sógornőméknek fa H.fs.... ablakai vannak. Mindennel meg voltak elégedve, tényleg minőségi cucc és kiszolgálás, csak a gyártással-szállítással volt 3 hét csúszás, merthogy olyan sok a megrendelésük...
Nekünk is H.f... fa ablakunk lesz(mégha irtó drága is) Körülnéztünk elég sok helyen, de ilyen minőségben, ilyen anyagból, ilyen garanciával szinte mindenhol ilyen az árszint, sőt néhol még ilyenebb.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!