|
|
|
|
 |
Uplink
2003-08-01 15:03:53
|
208
|
az fugg a muanyag ablaktol is...
A mienknel nincsen meg a kettes szorzo. |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-08-01 14:41:03
|
206
|
| Igen a faablak... csak az a több mint kettes szorzó ne lenne a műanyaghoz képest...:))) |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-08-01 14:24:42
|
205
|
A sógornőméknek fa H.fs.... ablakai vannak. Mindennel meg voltak elégedve, tényleg minőségi cucc és kiszolgálás, csak a gyártással-szállítással volt 3 hét csúszás, merthogy olyan sok a megrendelésük...
Nekünk is H.f... fa ablakunk lesz(mégha irtó drága is) Körülnéztünk elég sok helyen, de ilyen minőségben, ilyen anyagból, ilyen garanciával szinte mindenhol ilyen az árszint, sőt néhol még ilyenebb..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|