Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-08-01 14:41:03 206
Igen a faablak... csak az a több mint kettes szorzó ne lenne a műanyaghoz képest...:)))
A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-08-01 14:24:42 205
A sógornőméknek fa H.fs.... ablakai vannak. Mindennel meg voltak elégedve, tényleg minőségi cucc és kiszolgálás, csak a gyártással-szállítással volt 3 hét csúszás, merthogy olyan sok a megrendelésük...
Nekünk is H.f... fa ablakunk lesz(mégha irtó drága is) Körülnéztünk elég sok helyen, de ilyen minőségben, ilyen anyagból, ilyen garanciával szinte mindenhol ilyen az árszint, sőt néhol még ilyenebb.....
Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-08-01 14:05:08 203
Köszi a listát, értékes ember vagy számomra...:)))
Gondolom nem akarod a teljes listát végigírni, ha majd konkrétan szükségem lenne valamelyikre, megírom... de ha egybe megvan a lista, az se baj.

Nem akarom elkiabálni, de kőművesem talán lesz, olyasvalaki, akivel szerkezetkészig meg tudom csináltatni a házat.

Külső nyílászárókból műanyag H.fst.dt.r lesz nagy eséllyel, ott vannak Vörösváron, és tetszenek is a dolgaik. Velük van tapasztalata valakinek? Nekem mind a Construmán, mind a bemutatótermükben nagyon szimpatikusak és készségesek voltak, és a dekoratív szőke ügyintézőjüket sem tudtam semmilyen ablakos kérdéssel a sarokba szorítani...:))))

A történeted érdekel, az enyémnek is lesz valami vége, mert a gyerekkori legjobb barátom ajánlotta őket, akiben vakon megbízok, és ő is teljesen ki van akadva tőlük, és megígérte, hogy utánanéz és kellőképpen a tökükre fog lépni...:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!