|
|
|
|
 |
András111
2003-08-01 14:41:03
|
206
|
| Igen a faablak... csak az a több mint kettes szorzó ne lenne a műanyaghoz képest...:))) |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-08-01 14:24:42
|
205
|
A sógornőméknek fa H.fs.... ablakai vannak. Mindennel meg voltak elégedve, tényleg minőségi cucc és kiszolgálás, csak a gyártással-szállítással volt 3 hét csúszás, merthogy olyan sok a megrendelésük...
Nekünk is H.f... fa ablakunk lesz(mégha irtó drága is) Körülnéztünk elég sok helyen, de ilyen minőségben, ilyen anyagból, ilyen garanciával szinte mindenhol ilyen az árszint, sőt néhol még ilyenebb..... |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-08-01 14:05:08
|
203
|
Köszi a listát, értékes ember vagy számomra...:)))
Gondolom nem akarod a teljes listát végigírni, ha majd konkrétan szükségem lenne valamelyikre, megírom... de ha egybe megvan a lista, az se baj.
Nem akarom elkiabálni, de kőművesem talán lesz, olyasvalaki, akivel szerkezetkészig meg tudom csináltatni a házat.
Külső nyílászárókból műanyag H.fst.dt.r lesz nagy eséllyel, ott vannak Vörösváron, és tetszenek is a dolgaik. Velük van tapasztalata valakinek? Nekem mind a Construmán, mind a bemutatótermükben nagyon szimpatikusak és készségesek voltak, és a dekoratív szőke ügyintézőjüket sem tudtam semmilyen ablakos kérdéssel a sarokba szorítani...:))))
A történeted érdekel, az enyémnek is lesz valami vége, mert a gyerekkori legjobb barátom ajánlotta őket, akiben vakon megbízok, és ő is teljesen ki van akadva tőlük, és megígérte, hogy utánanéz és kellőképpen a tökükre fog lépni...:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|