|
|
|
|
 |
András111
2003-08-01 14:13:55
|
204
|
Még egy kérdés, én is feledékeny vagyok...:)))
Mi a tapasztalat, a jobb mestereket mennyivel a munka előtt érdemes illetve lehet lekötni? Kell-e esetleg már most konkrét dátumokról tárgyalni, vagy elég csak a "valamikor jövő tavasszal/nyáron" meghatározás egyelőre? |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-08-01 13:50:07
|
202
|
festot is...
Csak kimaradt a listabol, kicsit faradt vagyok. |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-08-01 13:47:20
|
201
|
tudok ajanlani jo szivvel:
- foldmunkast
- villanszerelot
- badogost
- acsot
- kulso vakolashoz embert
- gepeszt
- hidegburkolot (nem olyat, aki megfazott ))
- kulso ablakost
- gipszkartonost
- butorasztalost - ebbol tudok jot is meg csapnivalot is :)
viszont nem tudok ajanlani neked komuvest..
nekem az a tapasztalatom, hogy a leglinkebbek a komuvesek.
Amit leirtal altalanos jelenseg sajnos, velunk is megtortent parszor, a legkellemetlenebb az a belso ajtoinkkal tortent...Egy kb 6-8 honapos vesszofutas volt, mire vegre lezarult, de csak azert mert megfenyegettuk a gyartot, hogy pereljuk, ha nem jelennek meg egy heten belul...
Ha vkit erdekel a tortenet, akkor leirhatom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|