Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-08-01 14:13:55 204
Még egy kérdés, én is feledékeny vagyok...:)))
Mi a tapasztalat, a jobb mestereket mennyivel a munka előtt érdemes illetve lehet lekötni? Kell-e esetleg már most konkrét dátumokról tárgyalni, vagy elég csak a "valamikor jövő tavasszal/nyáron" meghatározás egyelőre?
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-08-01 13:50:07 202
festot is...

Csak kimaradt a listabol, kicsit faradt vagyok.

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-08-01 13:47:20 201
tudok ajanlani jo szivvel:
- foldmunkast
- villanszerelot
- badogost
- acsot
- kulso vakolashoz embert
- gepeszt
- hidegburkolot (nem olyat, aki megfazott ))
- kulso ablakost
- gipszkartonost
- butorasztalost - ebbol tudok jot is meg csapnivalot is :)

viszont nem tudok ajanlani neked komuvest..
nekem az a tapasztalatom, hogy a leglinkebbek a komuvesek.

Amit leirtal altalanos jelenseg sajnos, velunk is megtortent parszor, a legkellemetlenebb az a belso ajtoinkkal tortent...Egy kb 6-8 honapos vesszofutas volt, mire vegre lezarult, de csak azert mert megfenyegettuk a gyartot, hogy pereljuk, ha nem jelennek meg egy heten belul...

Ha vkit erdekel a tortenet, akkor leirhatom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!