Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-08-01 14:05:08 203
Köszi a listát, értékes ember vagy számomra...:)))
Gondolom nem akarod a teljes listát végigírni, ha majd konkrétan szükségem lenne valamelyikre, megírom... de ha egybe megvan a lista, az se baj.

Nem akarom elkiabálni, de kőművesem talán lesz, olyasvalaki, akivel szerkezetkészig meg tudom csináltatni a házat.

Külső nyílászárókból műanyag H.fst.dt.r lesz nagy eséllyel, ott vannak Vörösváron, és tetszenek is a dolgaik. Velük van tapasztalata valakinek? Nekem mind a Construmán, mind a bemutatótermükben nagyon szimpatikusak és készségesek voltak, és a dekoratív szőke ügyintézőjüket sem tudtam semmilyen ablakos kérdéssel a sarokba szorítani...:))))

A történeted érdekel, az enyémnek is lesz valami vége, mert a gyerekkori legjobb barátom ajánlotta őket, akiben vakon megbízok, és ő is teljesen ki van akadva tőlük, és megígérte, hogy utánanéz és kellőképpen a tökükre fog lépni...:))

Uplink Creative Commons License 2003-08-01 13:50:07 202
festot is...

Csak kimaradt a listabol, kicsit faradt vagyok.

A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-08-01 13:47:20 201
tudok ajanlani jo szivvel:
- foldmunkast
- villanszerelot
- badogost
- acsot
- kulso vakolashoz embert
- gepeszt
- hidegburkolot (nem olyat, aki megfazott ))
- kulso ablakost
- gipszkartonost
- butorasztalost - ebbol tudok jot is meg csapnivalot is :)

viszont nem tudok ajanlani neked komuvest..
nekem az a tapasztalatom, hogy a leglinkebbek a komuvesek.

Amit leirtal altalanos jelenseg sajnos, velunk is megtortent parszor, a legkellemetlenebb az a belso ajtoinkkal tortent...Egy kb 6-8 honapos vesszofutas volt, mire vegre lezarult, de csak azert mert megfenyegettuk a gyartot, hogy pereljuk, ha nem jelennek meg egy heten belul...

Ha vkit erdekel a tortenet, akkor leirhatom.

Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-08-01 13:10:19 199
Ezt a néhány mestert esetleg nevesíteni is tudnád? Ha nem ide, akkor magánban, az udvari@mail.datanet.hu címre légyszi.

Tegnap egyébként megvolt az első negatív tapasztalatom: valaki által ajánlott kivitelező, megbeszéltük, hogy találkozunk lenn a tinnyei útnál, mikor már negyed órát késett rácsörögtem, hogy mikorra ér ide. A válasz hosszú hallgatás után egy sóhaj, és leteszi a telefont, majd azzal a lendülettel ki is kapcsolja. Na ezzel se fogok többet tárgyalni...:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!