|
|
|
|
 |
Uplink
2003-08-01 13:47:20
|
201
|
tudok ajanlani jo szivvel:
- foldmunkast
- villanszerelot
- badogost
- acsot
- kulso vakolashoz embert
- gepeszt
- hidegburkolot (nem olyat, aki megfazott ))
- kulso ablakost
- gipszkartonost
- butorasztalost - ebbol tudok jot is meg csapnivalot is :)
viszont nem tudok ajanlani neked komuvest..
nekem az a tapasztalatom, hogy a leglinkebbek a komuvesek.
Amit leirtal altalanos jelenseg sajnos, velunk is megtortent parszor, a legkellemetlenebb az a belso ajtoinkkal tortent...Egy kb 6-8 honapos vesszofutas volt, mire vegre lezarult, de csak azert mert megfenyegettuk a gyartot, hogy pereljuk, ha nem jelennek meg egy heten belul...
Ha vkit erdekel a tortenet, akkor leirhatom. |
|
 |
padlizsán 007
2003-08-01 13:45:57
|
200
|
Lehet, hogy csak lemerült....
:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-08-01 13:10:19
|
199
|
Ezt a néhány mestert esetleg nevesíteni is tudnád? Ha nem ide, akkor magánban, az udvari@mail.datanet.hu címre légyszi.
Tegnap egyébként megvolt az első negatív tapasztalatom: valaki által ajánlott kivitelező, megbeszéltük, hogy találkozunk lenn a tinnyei útnál, mikor már negyed órát késett rácsörögtem, hogy mikorra ér ide. A válasz hosszú hallgatás után egy sóhaj, és leteszi a telefont, majd azzal a lendülettel ki is kapcsolja. Na ezzel se fogok többet tárgyalni...:))) |
|
Előzmény:
 |
télálló
2003-08-01 12:57:19
|
197
|
Én olyan generálkivitelezővel dolgoztattam, aki a ház kb. 90%-os készültségénél gyakorlatilag megszűnt létezni. Ezen a ponton beköltöztünk és a végét már környékbeli mesterekkel csináltattuk. Itt is vegyesek a tapasztalataim , voltak jók is rosszak is.
A környéken vannak egyébként, akik kifejezetten elégettek a generálkivitelezőjükkel.
Szerintem sétálj körbe a környékbeli házaknál és ha valahol valami megtetszik, akkor ott nyugodtan kopogtass. Én is és tapasztalatom szerint a többség szívesen segít, informál. Van néhány mester, akit jó szívvel merek ajánlani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|