Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-08-01 13:47:20 201
tudok ajanlani jo szivvel:
- foldmunkast
- villanszerelot
- badogost
- acsot
- kulso vakolashoz embert
- gepeszt
- hidegburkolot (nem olyat, aki megfazott ))
- kulso ablakost
- gipszkartonost
- butorasztalost - ebbol tudok jot is meg csapnivalot is :)

viszont nem tudok ajanlani neked komuvest..
nekem az a tapasztalatom, hogy a leglinkebbek a komuvesek.

Amit leirtal altalanos jelenseg sajnos, velunk is megtortent parszor, a legkellemetlenebb az a belso ajtoinkkal tortent...Egy kb 6-8 honapos vesszofutas volt, mire vegre lezarult, de csak azert mert megfenyegettuk a gyartot, hogy pereljuk, ha nem jelennek meg egy heten belul...

Ha vkit erdekel a tortenet, akkor leirhatom.

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-08-01 13:45:57 200
Lehet, hogy csak lemerült....
:-)))
A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-08-01 13:10:19 199
Ezt a néhány mestert esetleg nevesíteni is tudnád? Ha nem ide, akkor magánban, az udvari@mail.datanet.hu címre légyszi.

Tegnap egyébként megvolt az első negatív tapasztalatom: valaki által ajánlott kivitelező, megbeszéltük, hogy találkozunk lenn a tinnyei útnál, mikor már negyed órát késett rácsörögtem, hogy mikorra ér ide. A válasz hosszú hallgatás után egy sóhaj, és leteszi a telefont, majd azzal a lendülettel ki is kapcsolja. Na ezzel se fogok többet tárgyalni...:)))

Előzmény:
télálló Creative Commons License 2003-08-01 12:57:19 197
Én olyan generálkivitelezővel dolgoztattam, aki a ház kb. 90%-os készültségénél gyakorlatilag megszűnt létezni. Ezen a ponton beköltöztünk és a végét már környékbeli mesterekkel csináltattuk. Itt is vegyesek a tapasztalataim , voltak jók is rosszak is.
A környéken vannak egyébként, akik kifejezetten elégettek a generálkivitelezőjükkel.
Szerintem sétálj körbe a környékbeli házaknál és ha valahol valami megtetszik, akkor ott nyugodtan kopogtass. Én is és tapasztalatom szerint a többség szívesen segít, informál. Van néhány mester, akit jó szívvel merek ajánlani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!