Keresés

Részletes keresés

RKata Creative Commons License 2003-08-01 13:08:50 16
Tényleg rengetegen halnak meg az utakon, és ez borzasztó! De nincsenek illúzióim, hogy ez a kampány csökkentené a balesetek számát (de ne legyen igazam!).
A hozzászólás:
vi627 Creative Commons License 2003-08-01 12:28:34 13
az állampolgár meg szégyellje magát

Szégyelje bizony! Nem kell elkövetni szabálysértést és talán akkor erre nem kerül sor! És esetleg nem hal meg annyi ember az utakon!

Előzmény:
RKata Creative Commons License 2003-08-01 11:21:49 11
És tegyük hozzá, hogy ez nem egyedi eset. Csak a saját környezetemből még két ilyet hallottam.

Erre a magatartásra (t.i. pénz a jogsiban) a rendőrök kapatták rá az embereket (ha ilyen módon soha nem lehetett volna elintézni az "ügyet", akkor nem is terjedt volna úgy el, hogy mára ilyen eszközökkel kelljen harcolni ellene), most pedig ők a rend hős őrei, akik ellenálltak a kísértésnek, az állampolgár meg szégyellje magát - és az egész ráadásul hírértékű...

Kata

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!