|
|
|
|
 |
RKata
2003-08-01 11:21:49
|
11
|
És tegyük hozzá, hogy ez nem egyedi eset. Csak a saját környezetemből még két ilyet hallottam.
Erre a magatartásra (t.i. pénz a jogsiban) a rendőrök kapatták rá az embereket (ha ilyen módon soha nem lehetett volna elintézni az "ügyet", akkor nem is terjedt volna úgy el, hogy mára ilyen eszközökkel kelljen harcolni ellene), most pedig ők a rend hős őrei, akik ellenálltak a kísértésnek, az állampolgár meg szégyellje magát - és az egész ráadásul hírértékű...
Kata
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-08-01 10:53:31
|
9
|
Eleg fura ez, mert aszongya eleg ha ket rendor van es azok tanusitjak hogy le akartad fizetni oket. Te barmit mondhatsz hiszen a ket rendor egybehangzo vallomasa mar bizonyit (ezt mondtak a radioban).
Ma mikor 50e a minimalber (nem tom egy uccai rendor mennyit keres de biztos nem sokkal tobbet) igy a 30 ruppo nagyon is jol jon nekik, ha egy honapban egy-ket ilyet eljatszanak mar megerte (a tobbitol meg elfogadjak a let), es meg szuperbecsuletesek is lesznek...
A csucs az volt amikor egy ismerosom rokonat akartak megbirsagolni gyorshajtasert (trabantal:), nagy nehezen kisirta hogy allapodjanak meg valamiben. A rendorok benne is voltak a dologban, de a delikvensnel nem volt annyi penz mint amenyit kialkudtak. Ezert elmentek egyutt a ket uccara levo otp automatahoz, es kivette a hianyzo osszeget... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|