Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-08-01 11:44:00 194
OFF
Hat elvileg OK, LU az megy,de a tobbi az ketseges.
ON

A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-08-01 10:23:41 193
OFF
Szia Uplink!

Akkor csak ELVILEG OK. :-))

Üdv

ON

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-07-30 17:14:41 178
OFF
Vettem eszre :(
egyebkent annyira nem OK, mert csak kb ket hete hasznalhato, raadasul meg most sem tokeletes..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!