Keresés

Részletes keresés

Spenót Creative Commons License 2003-08-01 10:38:39 8
...es most hogy lehet belole kimaszni, ha alaptalanul megvadolna ket rendor?
Pont ezert modtam, hogy a 33e miatt nem fogja megtenni, mert feltuno lenne, ha ebbol elne.
Sokkal egyszerubb, ha sokaktol elfogadja a dugipenzt.
A hozzászólás:
Spanci Creative Commons License 2003-08-01 10:22:36 4
De mi van, ha csak úgy ráfogják valakire. Általában a rendőrök kettesével járnak, így kettő szava áll majd egyel szemben. Hogy lehet, majd egy kamufeljelentésből kimászni?
Előzmény:
Spenót Creative Commons License 2003-08-01 10:17:52 3
SZVSZ ha valakire ra akarjak verni a megvesztegetest, akkor azt nem a 33e Ftert fogja megtenni. Egyszerubb akkor elfogadni a penzt egy par szabalytalankodotol.

Amugy szerintem jo, ha tortenik vegre valami. Szerintem a buntetesekbol is kellene valami szazalekot kapjanak es akkor nem tojnanak pl. a sok kocsog index nelkul ossze-vissza kanyarodora a rendorok.
A befolyt penzbol boven letre lehetne hozni egy panaszirodat, ahol a tulkapasokat kezelnek.

Aki nagyon ellene van a dolognak mondjon jobbat.

Szerintem rohadtul szar dolog, hogy a csorokat megbuntetik /a jogsijukat is elveszik/, de akinek penze van gyakorlatilag mindent megtehet. Tudom, hogy ez demagog duma, de ez a kezdemenyezes legalabb a valtozas iranyaba halad...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!