|
|
|
|
 |
Kovács Béla Sándor
2003-08-01 10:33:52
|
49
|
OFF
Bocsánat: sommás. (Hacsak nem a vádndorló aratómunkásra gondoltál - de az nem passzol a szövegkonextusba.) |
|
A hozzászólás:
 |
8472-es faj
2003-08-01 09:00:18
|
46
|
| Ez így elég summás és nem is igaz, de arra jó, hogy szidd a kormányt. |
|
Előzmény:
 |
tüzes fal
2003-08-01 08:55:49
|
45
|
| A forint leértékelésről éppen egyik nap volt egy cikkben pár mondat, ogy lófaxot sem ért arra amit szerettek volna vele elérni, magyarán felesleges volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|