|
|
|
|
 |
8472-es faj
2003-08-01 09:00:18
|
46
|
| Ez így elég summás és nem is igaz, de arra jó, hogy szidd a kormányt. |
|
A hozzászólás:
 |
tüzes fal
2003-08-01 08:55:49
|
45
|
| A forint leértékelésről éppen egyik nap volt egy cikkben pár mondat, ogy lófaxot sem ért arra amit szerettek volna vele elérni, magyarán felesleges volt. |
|
Előzmény:
 |
8472-es faj
2003-08-01 08:42:09
|
44
|
Ugyan már! Ez naivitás! Melyik politikus mond le önszántából? Láttál már ilyent nálunk? Mindegyik (!) oldalról lehetne példákat hozni, hogy etikus lett volna lemondania az illetőnek, de nem tette meg. Ezek pofátlan politikusok.
A forint leértékelés nem kísérlet kérdése. Ez a drasztikus felértékelés munkahelyeket tett tönkre (magam is ismerek két olyan gyárat, ahol emberek százait kellett "szabadságoltatni"). Ha van közgazdasági ismereted, akkor szívesen megbeszélem veled - már amennyire időm engedi - a saját fizetőeszköz értékének központi szabályozásának problémakörét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|