|
|
|
|
 |
Uplink
2003-08-01 11:49:11
|
195
|
Mielott szetOFFlonam a topkot .... :))
Altalanos kivitelezot akarsz megbizni az epitessel???
Szerintem jobban jarsz, ha az egyes fazisokra kulon csapatot bizol meg. Ez az en velemenyem.
Termeszetesen a legnagyobb meretu munkara (km) celszeru ugyanazt a csapatot szerzodtetni, bar nalunk ez nem igy tortent.
Igy mondjuk tobbet kell rohangalni a mesterek utan, de meg igy is jobban megeri, mint elkotelezni magad vki mellett aki nem biztos, hogy ugy es/vagy olyan minosegben dolgozik, mint az az ember elvarna a penzeert.
Bel-Pa-rol nem tudok semmit, annyi kisebb, nagyobb ceg van mar, hogy kovetni is nehez oket. |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-08-01 08:10:46
|
192
|
Más...
A Garancstetőre vezető út alján, illetve a faluban is láttam egy helyi kivitelező cég reklámtábláját (Bel-Pa Bt., ha jól emlékszem). Tud valaki róluk valamit? Mennyire megbízhatóak, milyen árszínvonalon, milyen minőségben dolgoznak? Érdemes megkeresni őket teljes kivitelezési igénnyel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|