Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-08-01 08:35:36 43
Nem kell azokon mododsitani semmit!
Csak alairni azt, hogy szavazzon ujra az MSZP-re! :))
A hozzászólás:
Feles Elek Creative Commons License 2003-08-01 08:04:46 40
A következő választások alkalmával csak elő kell venni ezeket aplakátokat,éretelemszerűen módosítva:

h véget vessünk az MSZP-SZDSZ koalició hazugságainak...

bejöhet:(

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-31 13:53:59 34

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!