|
|
|
|
 |
KM
2003-08-01 07:16:22
|
85
|
Egy meglévő, takarólécekkel ellátott és kávás falba épített ablak esetén egyáltalán nem mindegy, hogy milyen méretet adunk meg. Minden későbbi vitát elkerülendő, kibontandó nyilásba vagy cserére kerülő meglévő ablak esetén a gyártót kell kihivni, hogy vegyen méretet, ő ugyanis pontosan tudja, hogy mit kell a különféle beépítéseknél lemérni, mennyit kell ráhagyni...stb. Ha ő méri le és az alapján gyártják le, akkor utána joggal várhatod el, hogy minden passzoljon.
Koós Miklós építész |
|
A hozzászólás:
 |
MeL
2003-07-31 22:48:34
|
84
|
Jobban belegondolva, lenne még kérdésem :)
Végigolvastam a topikot, de sajnos ablakügyben láma vagyok, nem igazán tudom, mi-mit jelent. Ha az ember lánya egyedi méretre gyártott faablakot rendelne, akkor az anyagon, az osztók számán és a külső méreten kívül mit kell megadni? És mit-hogyan-hol kell lemérni?
MeL |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|