Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-08-01 08:08:39 191
Oké, beszélek majd vele, szerintem nem fog tiltakozni a küldés ellen.
A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-07-31 14:05:12 190
Jaj, de irigykedem! :)))

(Szólj légyszi gaborrob-nak, hogy várom a képeket a házatokról. Küldje el, ha lehetséges! Köszi!)

Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-07-31 13:53:59 189
Akkor mi is remélem bele fogunk illeni a társaságba...30-35 év, 2 kis gyerek, és szeretünk szalonnát sütni...:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!