|
|
|
|
 |
András111
2003-07-31 12:42:32
|
187
|
Sejtem melyik az a ház, de akkor nem közvetlen szomszédok leszünk, a mi telkünk kb 3-4 telekkel feljebb van... de legalább ismerek már valakit onnan, ha csak virtuálisan is...:)))
Milyen az élet ott egyébként? Nem fogjuk megbánni? Mi a csöndért és a nyugalomért választottuk a helyet... |
|
A hozzászólás:
 |
télálló
2003-07-31 12:29:54
|
186
|
| Hát, ha szomszédok leszünk, akkor már találkoztunk. Mi egy piros tetős, sárga falú házban lakunk, terméskő kerítéssel. |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-07-31 10:59:44
|
184
|
| Csak nem szomszédok leszünk? Én is Ráczvölgy utca...:))) Ma megyek ki egyébként, az egyik kivitelező-jelölttel... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|