Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-07-31 12:42:32 187
Sejtem melyik az a ház, de akkor nem közvetlen szomszédok leszünk, a mi telkünk kb 3-4 telekkel feljebb van... de legalább ismerek már valakit onnan, ha csak virtuálisan is...:)))

Milyen az élet ott egyébként? Nem fogjuk megbánni? Mi a csöndért és a nyugalomért választottuk a helyet...

A hozzászólás:
télálló Creative Commons License 2003-07-31 12:29:54 186
Hát, ha szomszédok leszünk, akkor már találkoztunk. Mi egy piros tetős, sárga falú házban lakunk, terméskő kerítéssel.
Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-07-31 10:59:44 184
Csak nem szomszédok leszünk? Én is Ráczvölgy utca...:))) Ma megyek ki egyébként, az egyik kivitelező-jelölttel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!