|
|
|
|
 |
sopa
2003-07-31 13:50:39
|
33
|
| Mint szakértő, egy konkrét aktuálpéldán keresztül bemutatnád ezt a tervszerű és tudatos feladatkezelést? |
|
A hozzászólás:
 |
boá
2003-07-31 11:50:44
|
30
|
A ciklus harmadán túl vagyunk, s eddig mi jött be belőle ?
Félrevágtad a centid?
1. Több feladat is olyan, amit nem lehet időarányosan végrehajtani. Először alapozni kell, átalakítani ezt + azt a rendszert, aztán majd a végén jön meg a várt eredmény.
2. Még az időarányosan megvalósítható igéreteket is érdemesebb a választások elé átsúlyozni. Gondolom, érthető, milyen célból...
|
|
Előzmény:
 |
fertozott
2003-07-29 10:09:20
|
2
|
Te hol élsz ?
A ciklus harmadán túl vagyunk, s eddig mi jött be belőle ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|