Keresés

Részletes keresés

télálló Creative Commons License 2003-07-31 12:29:54 186
Hát, ha szomszédok leszünk, akkor már találkoztunk. Mi egy piros tetős, sárga falú házban lakunk, terméskő kerítéssel.
A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-07-31 10:59:44 184
Csak nem szomszédok leszünk? Én is Ráczvölgy utca...:))) Ma megyek ki egyébként, az egyik kivitelező-jelölttel...
Előzmény:
télálló Creative Commons License 2003-07-31 10:35:23 183
Majdem a tetején, de már lejtős a telek. A leírásod alapján talán a tiéddel egy utcában, de ezt Ráczvölgy utcának hívják.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!