Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-07-31 10:59:44 184
Csak nem szomszédok leszünk? Én is Ráczvölgy utca...:))) Ma megyek ki egyébként, az egyik kivitelező-jelölttel...
A hozzászólás:
télálló Creative Commons License 2003-07-31 10:35:23 183
Majdem a tetején, de már lejtős a telek. A leírásod alapján talán a tiéddel egy utcában, de ezt Ráczvölgy utcának hívják.
Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-07-31 09:08:02 182
Én is mindenképp kutat szeretnék, csak mi fenn vagyunk a dombtetőn, ezért kérdeztem a tapasztalatokat, hátha valaki talált már ott vizet.

A jövő héttől pedig rá fogok járni az ügyintéző nyakára, hogy aug. vége előtt kiszorítsam belőle az engedélyt.

Te merrefelé vagy egyébként? A tetőn vagy inkább a völgyben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!