|
|
|
|
 |
András111
2003-07-31 10:59:44
|
184
|
| Csak nem szomszédok leszünk? Én is Ráczvölgy utca...:))) Ma megyek ki egyébként, az egyik kivitelező-jelölttel... |
|
A hozzászólás:
 |
télálló
2003-07-31 10:35:23
|
183
|
| Majdem a tetején, de már lejtős a telek. A leírásod alapján talán a tiéddel egy utcában, de ezt Ráczvölgy utcának hívják. |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-07-31 09:08:02
|
182
|
Én is mindenképp kutat szeretnék, csak mi fenn vagyunk a dombtetőn, ezért kérdeztem a tapasztalatokat, hátha valaki talált már ott vizet.
A jövő héttől pedig rá fogok járni az ügyintéző nyakára, hogy aug. vége előtt kiszorítsam belőle az engedélyt.
Te merrefelé vagy egyébként? A tetőn vagy inkább a völgyben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|