Keresés

Részletes keresés

télálló Creative Commons License 2003-07-31 09:01:28 181
Szerintem nem. Magához az építési engedélyhez nem kell a nyilatkozat, csak ahhoz, hogy az gyorsan jogerőre emelkedjen és elkezdhess építkezni. A nyilatkozatok beadásakor viszont nem hiszem, hogy újra megvizsgálják a vizes engedélyt.

Az öntözésről még annyit, hogy az öntözőrendszert építő cég szerint évi 200 ezres vízdíjat eredményezhet a rendes használata, úgyhogy a kút tényleg megérheti, ha kellően bő vízű.

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-07-30 23:07:43 180
Köszi mindenkinek a válaszokat, ezek szellemében próbálok meg eljárni. Az aug 31-be szerintetek beleszámít a szomszédok nyilatkozata is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!