|
|
|
|
 |
télálló
2003-07-31 09:01:28
|
181
|
Szerintem nem. Magához az építési engedélyhez nem kell a nyilatkozat, csak ahhoz, hogy az gyorsan jogerőre emelkedjen és elkezdhess építkezni. A nyilatkozatok beadásakor viszont nem hiszem, hogy újra megvizsgálják a vizes engedélyt.
Az öntözésről még annyit, hogy az öntözőrendszert építő cég szerint évi 200 ezres vízdíjat eredményezhet a rendes használata, úgyhogy a kút tényleg megérheti, ha kellően bő vízű. |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-07-30 23:07:43
|
180
|
| Köszi mindenkinek a válaszokat, ezek szellemében próbálok meg eljárni. Az aug 31-be szerintetek beleszámít a szomszédok nyilatkozata is? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|