|
|
|
|
 |
Uplink
2003-07-30 17:14:41
|
178
|
OFF
Vettem eszre :(
egyebkent annyira nem OK, mert csak kb ket hete hasznalhato, raadasul meg most sem tokeletes..
|
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-07-30 17:11:25
|
177
|
OFF
Szia!
Igen, NG már június eleje óta OK.:-)
ON |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-07-30 17:07:19
|
176
|
Szia Padlizsan,
Abszolut OFF amit kerdeznek..
A nehany hete maganban beszelt NG elindult mar??
Vagy meg mindig parkol vmi miatt??
ON
Csak annyit, hogy ez szepen, jol magyarul lett elintezve, mert miert faj az az onkormban nekik, hogy te vegre valahara megkapod a papirodat es el kezdhetsz epitkezni.....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|