Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-07-30 17:11:25 177
OFF
Szia!
Igen, NG már június eleje óta OK.:-)
ON
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-07-30 17:07:19 176
Szia Padlizsan,

Abszolut OFF amit kerdeznek..

A nehany hete maganban beszelt NG elindult mar??
Vagy meg mindig parkol vmi miatt??

ON

Csak annyit, hogy ez szepen, jol magyarul lett elintezve, mert miert faj az az onkormban nekik, hogy te vegre valahara megkapod a papirodat es el kezdhetsz epitkezni.....

Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-07-30 16:58:16 175
Két hónapig szinte minden nap telefonáltam az ügyintézőnek, hogy mi van. Beszéltem a jegyzővel is, meg önkorm.képviselővel is, meg vízügyi igazgatósággal is...
Majd amikor azt mondták, hogy aláírta a jegyző, akkor mondtam, hogy nekem ne postázzák ki, bemegyek érte személyesen. Miután átvettem, másnap azonnal bevittem a szomszédok fellebbezésről való lemondó nyilatkozatát, és megkaptam a jogerős pecsétet. De mondták, hogy pont utánam közölte a jegyző az ügyintézőkkel, hogy a jövőben nem fogadhatnak el ilyen szomszádok által aláírt lemondó nyilatkozatokat. Vagy bemennek a szomszédok és az orruk előtt írják alá a lemondó nyilatkozatot, vagy kivárja mindenki szépen a 15 napot a jogerőre emelkedésig. Hát mit mondjak, inkább no comment.

Egyébként a víz nincs rendezve, csak aug.31-ig engedélyt adott a vízügyi ig. a törvénytelen állapot fennállására, vagy mi. Biztos nem szakszerűen fogalmaztam, de ez a lényeg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!