|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-08-07 12:19:00
|
384
|
Ballage: Kérdezek! Mi a legszembetűnöbb külömbség a burma és az aby jellemében? Ilyen előny-hátrány stílusban gondolom, persze tudom, hogy cicákról van szó, ráadásul a te két gyönyörűségedről, de amennyire megy objektíven. Tanácsot kellene adnom egy gazdinak aki régebben vett tőlem két tesót, tetszik nekik a burma, de amikor elmentek megnézni burmákat, hiányzott neki az a közvetlen stílus amit az aby képvisel. Fogalmam sincs, hogy otthon milyen egy burma...?!
|
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|