Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-07-30 16:58:16 175
Két hónapig szinte minden nap telefonáltam az ügyintézőnek, hogy mi van. Beszéltem a jegyzővel is, meg önkorm.képviselővel is, meg vízügyi igazgatósággal is...
Majd amikor azt mondták, hogy aláírta a jegyző, akkor mondtam, hogy nekem ne postázzák ki, bemegyek érte személyesen. Miután átvettem, másnap azonnal bevittem a szomszédok fellebbezésről való lemondó nyilatkozatát, és megkaptam a jogerős pecsétet. De mondták, hogy pont utánam közölte a jegyző az ügyintézőkkel, hogy a jövőben nem fogadhatnak el ilyen szomszádok által aláírt lemondó nyilatkozatokat. Vagy bemennek a szomszédok és az orruk előtt írják alá a lemondó nyilatkozatot, vagy kivárja mindenki szépen a 15 napot a jogerőre emelkedésig. Hát mit mondjak, inkább no comment.

Egyébként a víz nincs rendezve, csak aug.31-ig engedélyt adott a vízügyi ig. a törvénytelen állapot fennállására, vagy mi. Biztos nem szakszerűen fogalmaztam, de ez a lényeg.

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-07-30 15:14:06 171
Mennyire jártál a nyakukra? Vagy egyszer csak hipp-hopp jött a levél, hogy megvan az engedély?
Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-07-23 16:05:36 168
Igen, jó hír, de már valahogy nem tudok neki örülni.
Az idegekre meg a pénztárcára nagy szükségünk lesz, köszi a jókívánságot...

(ui: a bicajokat megszerelte egy pátyi szerelő)

:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!