Keresés

Részletes keresés

informania Creative Commons License 2003-07-30 20:14:59 179
Szia András111!

Mi július 16-án, tehát 2 hete adtuk be a kérelmünket. (Azóta nem történt vele semmi, átnézték, de érdemben nem foglalkoztak vele). Érdekes, amit írsz, mert nekünk egyértelműen azt mondta a hölgy, hogy minden beadott kérelemre megpróbálják augusztusban kiadni az engedélyeket, mert nem tudják, hogy mi lesz aug. 31. után.

Annyit még ma mondott, hogy valamelyik kolléganője csak aug. 12-től lesz, addig biztosan semmilyen papír nem lesz aláírva.

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-07-30 15:12:58 170
Mi most egy hete adtuk be az engedélyeket, és nekünk is azt mondták, hogy rendeződött a víz, így már nincs akadálya az engedély kiadásának. Bár a sok benn lévő engedély miatt valószínűsítették a 60 napot az elbírálásban.

Remélem, most már tényleg nem lesz semmi akadálya az engedély kiadásának....:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!