Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-07-30 16:05:08 172
Én is Garancstetőn fogok építkezni (ha megjön az engedély...:)).
Nem tudod véletlenül van-e ott esély fúrt kútre? Azaz ha van, akkor milyen mélyen van a víz? Az öntözés kicsit olcsóbb lenne így...
A hozzászólás:
télálló Creative Commons License 2003-07-30 14:28:58 169
Gratulálok az engedélyhez, de a vizes probléma sajnos még nem oldódott meg teljesen. A gond az, hogy a vízközmű magántulajdonban van, ami jogszabályba ütközik. Az önkormányzatnak meg kellene vásárolnia, amire szerintem se pénze, se hajlandósága nincs, így aztán megy a huzavona.
Ajánlom a Piliscsabai Polgár 2003 márciusi számában megjelent cikket, ha még nem olvastátok. A www.piliscsaba.hu-n elérhető.
Én már Garancstetőn lakom, az Épgészolggal állok szerződésben, és egyelőre még nem rendben van a vízszolgáltatatás - kiváncsian várom, hogyan tovább.
Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-07-23 16:05:36 168
Igen, jó hír, de már valahogy nem tudok neki örülni.
Az idegekre meg a pénztárcára nagy szükségünk lesz, köszi a jókívánságot...

(ui: a bicajokat megszerelte egy pátyi szerelő)

:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!