Keresés

Részletes keresés

boá Creative Commons License 2003-07-30 09:55:23 26
És mégegyszer nem lehet eljátszani ezt a gusztustalanságot hogy tizenkilecezer forintos
(játék)papírpénzt nyomatunk ezzel az ócska dumával , hogy majd beválthaó a kormányváltás után...féreg dolog volt.és hol is van????
Nem kapták meg a nyugdíjasok?

És akkor mi a véleményed a Független Pali budapest kártyájáról? Az ugye sokkal korrektebb volt!

carlos z. Creative Commons License 2003-07-30 09:54:58 25
Most már csak azt kéne tisztázni, hogy kinek és mit válaszoltál valójában?

cz.

A hozzászólás:
lezúziusz Creative Commons License 2003-07-30 09:47:06 22
Roberto C.

Birom azt a focistát..Nevezd már magad backemnek
Őt is úgy rühellem..
Amúgy pedig:
Hiába fáj..tényleg így van. Inkább az idősebb korosztály volt veletek ott a baloldalon.
És mégegyszer nem lehet eljátszani ezt a gusztustalanságot hogy tizenkilecezer forintos
(játék)papírpénzt nyomatunk ezzel az ócska dumával , hogy majd beválthaó a kormányváltás után...féreg dolog volt.és hol is van????
Ja tudom..ezt sem a ciklus elejére igérték..
És persze a 23 millió románt is csak egyszer lehet elsütni..stb stb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!