|
|
|
|
 |
boá
2003-07-30 09:55:23
|
26
|
És mégegyszer nem lehet eljátszani ezt a gusztustalanságot hogy tizenkilecezer forintos
(játék)papírpénzt nyomatunk ezzel az ócska dumával , hogy majd beválthaó a kormányváltás után...féreg dolog volt.és hol is van???? Nem kapták meg a nyugdíjasok?
És akkor mi a véleményed a Független Pali budapest kártyájáról? Az ugye sokkal korrektebb volt!
|
|
 |
carlos z.
2003-07-30 09:54:58
|
25
|
Most már csak azt kéne tisztázni, hogy kinek és mit válaszoltál valójában?
cz. |
|
A hozzászólás:
 |
lezúziusz
2003-07-30 09:47:06
|
22
|
Roberto C.
Birom azt a focistát..Nevezd már magad backemnek
Őt is úgy rühellem..
Amúgy pedig:
Hiába fáj..tényleg így van. Inkább az idősebb korosztály volt veletek ott a baloldalon.
És mégegyszer nem lehet eljátszani ezt a gusztustalanságot hogy tizenkilecezer forintos
(játék)papírpénzt nyomatunk ezzel az ócska dumával , hogy majd beválthaó a kormányváltás után...féreg dolog volt.és hol is van????
Ja tudom..ezt sem a ciklus elejére igérték..
És persze a 23 millió románt is csak egyszer lehet elsütni..stb stb
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|