|
|
|
|
 |
TamasS
2003-07-30 09:54:02
|
24
|
| Ez telitalálat volt, éppen ilyesmit akartam én is válaszolni, de a billentyűzetembôl vetted ki a szót :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Evil Abrosz
2003-07-30 09:40:58
|
21
|
shebyu
Az MSZP szsvazók SOHA nem fognak másra szavazni, se jobbra, se középre, csakis az MSZP-re, mert nálunk a szsvsazás érzelmi és nem értelmi kérdés.
Btw, Freud vezethette kezed: "nálunk"
:DD |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-29 22:31:55
|
8
|
BB
Azt hiszem tévedésben vagy.Az MSZP szsvazók SOHA nem fognak másra szavazni, se jobbra, se középre, csakis az MSZP-re, mert nálunk a szsvsazás érzelmi és nem értelmi kérdés. Ugy érted? Éppen ezért nem is várja tőlük senki |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|