Keresés

Részletes keresés

TamasS Creative Commons License 2003-07-30 09:54:02 24
Ez telitalálat volt, éppen ilyesmit akartam én is válaszolni, de a billentyűzetembôl vetted ki a szót :-))
A hozzászólás:
Evil Abrosz Creative Commons License 2003-07-30 09:40:58 21
shebyu

Az MSZP szsvazók SOHA nem fognak másra szavazni, se jobbra, se középre, csakis az MSZP-re, mert nálunk a szsvsazás érzelmi és nem értelmi kérdés.


Btw, Freud vezethette kezed: "nálunk"

:DD

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-29 22:31:55 8
BB
Azt hiszem tévedésben vagy.Az MSZP szsvazók SOHA nem fognak másra szavazni, se jobbra, se középre, csakis az MSZP-re, mert nálunk a szsvsazás érzelmi és nem értelmi kérdés. Ugy érted? Éppen ezért nem is várja tőlük senki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!