Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
frigyes Creative Commons License 2003-07-30 09:34:34 40
Nálam is vannak sünik. Én lapos tálkában szoktam tejet kitenni, azt nagy örömmel veszik. Este szoktak megjelenni. Augusztus végén úgy, hogy elől megy a mama, utána libasorban a picik. Egyszer kifigyeltem, hogy egyszerre ittak a tejből az éppen kölyök macskámmal.
F.
Előzmény:
Semmi Cicó Creative Commons License 2003-07-29 18:36:50 36
Hali !

Nálunk vannak sünik a kertben. Valamivel szeretnénk kedveskedni nekik - milyen kaját szeretnek ők ?

sc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!