|
|
|
|
 |
bagdadi kalifa
2003-07-29 23:18:34
|
18
|
Bánomisén, ha annyira érdekel, kérdezd meg a bölcseket! ))))
Nem, nem Bölcs Istvánra gondoltam.. Aki Mester Ákos hazudozós, ál-riportot, szoci kampánylapjában főguru, hagyjuk, ugyis falrá hányt borsó..
|
|
A hozzászólás:
 |
boá
2003-07-29 23:16:35
|
17
|
Az egyik megállapitás, miszerint "legalacsonyabb fokon álló bolondot nem lehet megváltoztatni", ezt már az ókori Kinában is tudták...
...
Szerintem és legtöbb ismerős szerint is az egyik MSZP szavazórétegre illik leginkább,ez a hasonlat...
Ok. De mi van a másik felével? Mármint a legmagasabb fokon álló bölccsel. Annyira izgat, kik is ők, és persze leginkább az, hogy hova szavaznak!
|
|
Előzmény:
 |
bagdadi kalifa
2003-07-29 23:07:35
|
16
|
Az egyik megállapitás, miszerint "legalacsonyabb fokon álló bolondot nem lehet megváltoztatni", ezt már az ókori Kinában is tudták..
A világ sokat változott az emberi jellem kevésbé. Mindig lesznek ilyen emberek mint ....Györgyné, az elvakult, fröcsögő nyugdijas, aki nem tudja megemészteni élete kudarcát, kognitiv disszonancia, és igy nem is fordul szembe A PÁRTTAL..
Amugy a régi Pannon Rádiós betelefonálók is sok hasonlóságot mutatnak az ilyen betelefonálós orbánviktorozó MSZPs sikhülyékkel, azzal a különbséggel, hogy utóbbiak kevésbe materialisták, és inkább idealista gondolkodásúak voltak..
Szerintem és legtöbb ismerős szerint is az egyik MSZP szavazórétegre illik leginkább,ez a hasonlat... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|