Keresés

Részletes keresés

beowolf Creative Commons License 2003-07-30 16:58:41 29
Neked is olyan listáid vannak, mint Ádernek volt a Kozma utcai gyűjtőről?
carlos z. Creative Commons License 2003-07-30 09:22:39 20
Hát persze!

Annyira remélem, hogy ez a végtelenül egyszerű dumátok kitart még három évig...
(fiatal a Fideszre szavazott, aki mégsem az proli))))

Képtelen vagy tanulni,mi?

cz.

A hozzászólás:
Gajdos Péter Creative Commons License 2003-07-29 23:02:44 15
Én a választás óta számolom, hogy ismeretségi körömből hány mszp és hány polgári szavazó hunyt el.
Egyelőre az mszp-sek vezetnek. Sokkal öregebb korosztály, a fiatalok közül meg csak elvétve szavaztak oda, és csak a lumpenje.
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2003-07-29 22:31:22 7
Hát válcsad le a mamádat!
:O))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!