|
|
|
|
 |
beowolf
2003-07-30 16:58:41
|
29
|
| Neked is olyan listáid vannak, mint Ádernek volt a Kozma utcai gyűjtőről? |
|
 |
carlos z.
2003-07-30 09:22:39
|
20
|
Hát persze!
Annyira remélem, hogy ez a végtelenül egyszerű dumátok kitart még három évig...
(fiatal a Fideszre szavazott, aki mégsem az proli))))
Képtelen vagy tanulni,mi?
cz.
|
|
A hozzászólás:
 |
Gajdos Péter
2003-07-29 23:02:44
|
15
|
Én a választás óta számolom, hogy ismeretségi körömből hány mszp és hány polgári szavazó hunyt el.
Egyelőre az mszp-sek vezetnek. Sokkal öregebb korosztály, a fiatalok közül meg csak elvétve szavaztak oda, és csak a lumpenje. |
|
Előzmény:
 |
PuPu
2003-07-29 22:31:22
|
7
|
Hát válcsad le a mamádat!
:O)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|