Keresés

Részletes keresés

boá Creative Commons License 2003-07-29 23:01:08 14
Ilyenfajta abszolút stabil szavazótábora minden pártnak van. Kár ezért kipécézni szegény néniket.
De Te tudod...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-29 22:54:30 12
Boá
Mér? Fognak? Szerintem soha,és ne légy beteg,nem azért mert hülyék,hanem azért mert ilyenek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!