|
|
|
|
 |
Gajdos Péter
2003-07-29 23:02:44
|
15
|
Én a választás óta számolom, hogy ismeretségi körömből hány mszp és hány polgári szavazó hunyt el.
Egyelőre az mszp-sek vezetnek. Sokkal öregebb korosztály, a fiatalok közül meg csak elvétve szavaztak oda, és csak a lumpenje. |
|
A hozzászólás:
 |
PuPu
2003-07-29 22:31:22
|
7
|
Hát válcsad le a mamádat!
:O)))) |
|
Előzmény:
 |
Gajdos Péter
2003-07-29 22:25:28
|
3
|
| Á, a kedves mama olyan, akikről a Seszták Ágnes beszélt tegnap az ATV-n, hogy még a koporsóból is kinyúlnak és az mszp-re szavaznak. Beléjük van verve, mi meg meg vagyunk verve velük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|