Keresés

Részletes keresés

Gajdos Péter Creative Commons License 2003-07-29 23:02:44 15
Én a választás óta számolom, hogy ismeretségi körömből hány mszp és hány polgári szavazó hunyt el.
Egyelőre az mszp-sek vezetnek. Sokkal öregebb korosztály, a fiatalok közül meg csak elvétve szavaztak oda, és csak a lumpenje.
A hozzászólás:
PuPu Creative Commons License 2003-07-29 22:31:22 7
Hát válcsad le a mamádat!
:O))))
Előzmény:
Gajdos Péter Creative Commons License 2003-07-29 22:25:28 3
Á, a kedves mama olyan, akikről a Seszták Ágnes beszélt tegnap az ATV-n, hogy még a koporsóból is kinyúlnak és az mszp-re szavaznak. Beléjük van verve, mi meg meg vagyunk verve velük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!