|
|
|
|
 |
PuPu
2003-07-29 22:31:22
|
7
|
Hát válcsad le a mamádat!
:O)))) |
|
 |
Pardon
2003-07-29 22:31:10
|
6
|
| Téged nem anya szült kedves? |
|
 |
BB007
2003-07-29 22:28:50
|
4
|
Amig Seszták így beszél róluk, ne is várja, hogy jobbra szavazzanak... |
|
A hozzászólás:
 |
Gajdos Péter
2003-07-29 22:25:28
|
3
|
| Á, a kedves mama olyan, akikről a Seszták Ágnes beszélt tegnap az ATV-n, hogy még a koporsóból is kinyúlnak és az mszp-re szavaznak. Beléjük van verve, mi meg meg vagyunk verve velük. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-07-29 20:41:40
|
-
|
| A mamám mérges, mert úgy érzi átverték. A mamámnak azt mondták, hogy van még még pénz amit szét lehet osztani. A mamám nem ért a gazdaságpolitikához. A mamámnak azt mondta Lendvai Ildikó hogy nem lesz adóemeleés, hanem csökkentés. A mamámnak lassan, de kiszámíthatóan növekvő béreket igértek. A mamám nem érti mi változott meg hirtelen. A mamám utálta a Fideszt, mert szerinte lepaktált a szélsőjobbal. A mamám most nem megy el szavazni, mert úgy érzi ezzel csak felhatalmazást ad átverésre. Szerintem a mamámnak igaza van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|