Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2003-07-29 22:31:22 7
Hát válcsad le a mamádat!
:O))))
Pardon Creative Commons License 2003-07-29 22:31:10 6
Téged nem anya szült kedves?
BB007 Creative Commons License 2003-07-29 22:28:50 4

Amig Seszták így beszél róluk, ne is várja, hogy jobbra szavazzanak...
A hozzászólás:
Gajdos Péter Creative Commons License 2003-07-29 22:25:28 3
Á, a kedves mama olyan, akikről a Seszták Ágnes beszélt tegnap az ATV-n, hogy még a koporsóból is kinyúlnak és az mszp-re szavaznak. Beléjük van verve, mi meg meg vagyunk verve velük.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003-07-29 20:41:40 -
A mamám mérges, mert úgy érzi átverték. A mamámnak azt mondták, hogy van még még pénz amit szét lehet osztani. A mamám nem ért a gazdaságpolitikához. A mamámnak azt mondta Lendvai Ildikó hogy nem lesz adóemeleés, hanem csökkentés. A mamámnak lassan, de kiszámíthatóan növekvő béreket igértek. A mamám nem érti mi változott meg hirtelen. A mamám utálta a Fideszt, mert szerinte lepaktált a szélsőjobbal. A mamám most nem megy el szavazni, mert úgy érzi ezzel csak felhatalmazást ad átverésre. Szerintem a mamámnak igaza van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!