|
|
|
|
 |
Öjv
2003-07-30 12:17:24
|
27
|
Jónéhány éve láttam egy anarchista falfirkát a Belvárosban: "Minden politikus hazug disznó."
Úgylátszik a mamád vagy nem olvasta, vagy nem vette eléggé komolyan... |
|
 |
Limonádé
2003-07-29 23:59:24
|
19
|
Szomoru dolog ez...Sokan kozuluk azt remeltek, hogy jobb lesz nekik, es mar elfelejtettek a 94-98 kozotti 4 evet , meg a bokros csomagot, vagy azt gondoltak, hogy a maszop 2x nem kovetheti el ugyanazt. Asszem, ahogy van megelhetesi politikus, ugy van megelhetesi szavazo is, bar ez nem jelenti azt, hogy kivetni valo van abban ha a csorok, nyugdijasok jobban szeretnenek elni...
Bar emlekezni es gondolkodni meg szegenyen sem art... |
|
 |
hurkazsírosnápolyi
2003-07-29 22:30:07
|
5
|
Olvasson a mamád inkább MNO-t pénz és választási ígéretek helyett!
Ilyen és hasonlóan szép és tartalmas mondatokra lelhet rajt:
"Ez a posztszocialista, pszeudo-szociáldemokrata, apokrifkapitalista, neobolsevik társaság is emeli az árakat, de minden kockázat nélkül. Nemhogy Lenin-szobor nincs, egyetlen, a hatalmukat adekvátan jelképező művészi objektum sincsen a városban, ahol elhelyezhetnénk protestáló zsíros kenyerünket! Alaposan kibabrált velünk a rendszerváltás, de ez a legnagyobb kitolás."
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=161598&rvt=114&redirect=false
|
|
 |
Gajdos Péter
2003-07-29 22:25:28
|
3
|
| Á, a kedves mama olyan, akikről a Seszták Ágnes beszélt tegnap az ATV-n, hogy még a koporsóból is kinyúlnak és az mszp-re szavaznak. Beléjük van verve, mi meg meg vagyunk verve velük. |
|
 |
boá
2003-07-29 20:44:28
|
0
|
Legközelebb 0 mondatot tessék politikusnak elhinni!
Bármelyiktől is hallja...
|
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2003-07-29 20:41:40
|
-
|
| A mamám mérges, mert úgy érzi átverték. A mamámnak azt mondták, hogy van még még pénz amit szét lehet osztani. A mamám nem ért a gazdaságpolitikához. A mamámnak azt mondta Lendvai Ildikó hogy nem lesz adóemeleés, hanem csökkentés. A mamámnak lassan, de kiszámíthatóan növekvő béreket igértek. A mamám nem érti mi változott meg hirtelen. A mamám utálta a Fideszt, mert szerinte lepaktált a szélsőjobbal. A mamám most nem megy el szavazni, mert úgy érzi ezzel csak felhatalmazást ad átverésre. Szerintem a mamámnak igaza van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|