Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Murmuro Creative Commons License 2003-07-29 20:08:35 38
Sziasztok!

Megérkeztem a nyaralásból - szóval, potyoro, szeptemberben átvenném a sünipalántákat!

Ciao.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-22 14:49:17 34
Sziasztok! Múlt héten a tóparton egy kutya kikapart a nádasból egy fészekalja sünipalántát. Három most nálunk lakik, sajnos anyjukat másnap döglötten találták. Nagyon szépen esznek, sétáltatjuk őket a tengerészekkel egyidejűleg, de azon gondolkozom, hogy szeptemberben hová vigyem őket. Nem biztos, hogy addigra felhíznak 80-100 dekára, és azt olvastam ekkora súly kéne az átteleléshez! Vajon a bp.-i állatkert befogadná őket? Segítsetek, ha tudtok! Köszönettel:Tamás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!